Хто переміг у виборах до Студентської ради?

Під час ранкового РГС 4 квітня відбулися щорічні вибори до студентської ради. Цей рік відзначився тим, що серед людей, які хочуть працювати у студентській раді, було досить багато представників першого курсу, що дуже потішило адміністрацію. Також вперше на посаду президента балотувалось аж 5 претендентів.

Дебати між кандидатами відбувалися наступним чином: спочатку на сцену були запрошені кандидати, претендуючі на посаду міністрів та голови УГІ та УАТІ. Кожен з них мав 60 секунд, щоб розповісти про себе, після цього кандидат отримував два запитання від ведучих та одне запитання із залу. Усі учасники поводили себе гідно, деякі відкрито говорили про своє хвилювання, інші приховували його. Але, не зважаючи на це, кожен з них зміг гарно відповідати та показати, що він дійсно гідний тієї посади, на яку претендує.

На посаду міністра культури балотувались Вікторія Півень та Марія Вареня. Перемогу здобула Марія з відривом у 35%. На пост міністра зв’язків з громадськістю балотувались Вадим Крупченко та Анжеліка Ювженко. Перемогла Анжеліка з відривом в 32%. Міністром інформації став Данило Абрамюк, міністром з соціальних питань Назар Шпраха, міністром спорту Євгеній Семеняк та головою УГІ Поліна Мельник. Ці кандидати виступали без опонентів, тому здобули практично 100% перемогу. На посаду голови УАТІ претендували Владислав Берецький та Владислав Матвійчук. Тут перемогу здобув Владислав Матвійчук з невеликим відривом у 9,2%.

Наступні дебати відбувалися між кандидатами в президенти. Кожному з них задавали декілька питань від ведучих та студентів. Після цього кожен мав три хвилини, щоб сказати свою передвиборчу промову.

Особливо запам’яталась промова кандидата Богдана Шумчука, який наголосив, що не зважаючи на можливий дискомфорт від змін, вони все ж таки вони необхідні та принесуть позитивний вплив. Лідерами президентської гонки стали Петро Продан та Богдан Шумчук, між якими відбудеться другий тур голосування, що відбудеться 11 квітня.

«Я від самого початку хотіла йти до студентської ради. Цілий рік я відвідувала практично усі заходи організовані студентською радою. Я дуже хотіла стати міністром культури, планувала, що я можу зробити та як я це можу зробити. І ось моя мрія здійснилась, і я дуже вдячна Богу за те, що Він довірив мені таке особливе служіння», – розповідає студентка першого курсу Марія Вареня (новообраний міністр культури).

Анжеліка Ювженко