І знову в турнірі з волейболу перемогли «Ворони»

В стінах Українського гуманітарного інституту вдруге за навчальний рік відбувся турнір з волейболу, тривалість якого становила 3 дні: 10, 12 та 17 лютого.

В турнірі брали участь 6 команд: «008», «Сіндікат», «Шаолінь», «Штахет», «No name» та «Ворони».

«Це було складно. Напруга в повітрі зростала. Були як приємні моменти, так і деякі складнощі: деякі гравці нашої команди отримали травми, але ми не здалися і продовжували викладатися на повну», – розповіла гравець команди «No name» Христина Носенко.

Тож, після інтенсивної та напруженої гри у фінал вийшли такі команди: «008», «Ворони», «Штахет», але у вирішальному змаганні, яке відбулося 17 лютого, вже дізналися імені остаточних переможців. Отже, 1 місце, вже другий раз поспіль посіла команда «Ворони» на чолі з Валерієм Авраменком, друге місце здобула команда «008» на чолі зі Станіславом Коломійцем, третє – «Штахети» на чолі з Богданом Шумчуком.

«Для мене перемога в турнірі є доказом того, що зусилля, витрачені на хобі, не марні. Все, що ти любиш, приносить свій результат. Намагайся і в тебе все вийде. Спочатку ти відчуваєш як сильно пульсують руки від ударів, які принесли тобі перемогу, а після відчуваєш щастя і гордість за себе та за свою команду, яка доклала так багато зусиль для перемоги», – поділилась враженнями Елла Лютик, член команди-переможниці.

Після такого насиченого та нелегкого турніру переможці були нагороджені 19 лютого, під час ранкової години спілкування, кубками, медалями та піцою.

«Турнір пройшов як і планувалося, все було організовано та злагоджено. Я дуже рада, що маю можливість служити для студентів та  проводити подібні заходи, тим паче, коли їм це подобається», – каже міністр спорту, Уляна Пилипенко.

Альона Степаненко