Приймальна комісія +38 (073) 432 54 33 vstup@ugi.edu.ua

Служби та відділи

Відідл документального забезпечення

Василенко Ірина Ігорівна

секретар ректора

Середа Катерина Олексіївна

секретар-юрист

Шнуренко Алла Борисівна

фахівець відділу кадрів

Марущак Богдан Анатолійович

експедитор

Міграційна служба

Діхтярук Алла Петрівна

Завідувач відділу міграційної служби інституту 

Відділ міжнародних звязків

Алєксєйкіна Марія Романівна

Фахівець відділу міжнародних зв'язків 

Відділ інформаційних технологій

Василенко Олег Олегович

завідувач відділу

Павленко Віталіна Анатоліївна

Web-програміст

Шпильчук Ігор Миколайович

програміст системний

Дайнаускас Анатолій Олегович

адміністратор системний 

Деканат

Бурлєєв Олег Леонідович

декан

Дар'єнко Аліна Вячеславівна

секретар деканату

Тарасова Дар'я Юріївна

секретар деканату

Пахній Тамара Борисівна

диспетчер

Синчак Богдан Анатолійович

адміністратор ЄДБО

Бібліотека

Чабах Ольга Володимирівна

завідувач

Гребінник Юлія Леонідівна

бібліотекар

Служба з охорони праці

Булатов Валерій Анатолійович

інженер з охорони праці

Науково-методичний відділ

Куриляк Валентина Василівна

проректор з наукової роботи

Івончак Настасія Дмитрівна

лаборант кафедри ГФ та журналістики

Гребінник Юлія Леонідівна

лаборант кафедри дизайну

Козлова Катерина Павлівна

лаборант кафедри ТіМФВ

Курашкевич Марія Олегівна

лаборант кафедри ЕКФМ

Фінансовий відділ

Омельчук Сергій Володимирович

головний бухгалтер

Приступа Надія Вікторівна

заступник головного бухгалтера

Ануфрієва Тетяна Іванівна

бухгалтер

Джуряк Наталія Михайлівна

бухгалтер

Іщук Валентина Олександрівна

бухгалтер

Курашкевич Марія Олегівна

бухгалтер

Григус Оксана Олександрівна

бухгалтер, касир

Ідальня

Слюсарська Віта Аркадіївна

керуюча їдальнею

Добровольська Тетяна Вікторівна

заступник керуючого

Дайнаускас Вікторія Романівна

касир

Костенко Світлана Василівна

кухар 3 розряду

Доманська Раїса Іванівна

кухар 3 розряду

Мацюк Анна Юріївна

кухар 3 розряду

Дурицька Оксана Дмитрівна

кухар 4 розряду

Кубай Тетяна Аркадіївна

кухар 4 розряду

Науменко Раїса Анатоліївна

кухар 4 розряду

Перепелиця Віра Олександрівна

кухар 4 розряду

Басик, Галина Іванівна

кухар 5 розряду

Закшевська Наталя Яківна

офіціант

Відділ технічного обслуговування

Шнуренко Вадим Миколайович

директор технічний

Нагірнич Олег Михайлович

електромеханік

Натьос Микола Васильович

головний енергетик

Сидорець Володимир Олександрович

майстер з ремонту

Іщук Володимир Ігнатович

оператор котельні

Зосенко Юлія Олексіївна

охоронець

Сидорець Світлана Борисівна

охоронець

Марков Андрій Антонович

слюсар-сантехнік

Відділ житлового забезпечення

Мацько Олександр Іванович

комендант гуртожитків

Шнуренко Алла Борисівна

комендант гуртожитків

Соціально-виховний відділ

Слюсарський Олександр Лукашович

проректор з соціально-виховної роботи

Штанько Сергій Олексійович

вихователь гуртожитку

Кузнецова Єлизавета Геннадіївна

менеджер з реклами

Козоріз Денис Миколайович

фахівець з соціальної роботи

Вечірко Віталій Павлович

фельдшер