Cекретар ректора +38 (097) 818 13 37 office@ugi.edu.ua
Приймальна комісія +38 (073) 432 54 33 vstup@ugi.edu.ua

Обговорення освітньої програми «Програмування» (122 Комп’ютерні науки)

Шановні колеги, студенти,  стейкхолдери!

Представляємо Вашій увазі проєкт Освітньої програми: «Програмування» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 122 «Комп’ютерні науки” галузі знань 12 Інформаційні технології. Кваліфікація: бакалавр з комп’ютерних наук за спеціалізацією “Програмування”.

Просимо Вас взяти активну участь в обговоренні даного проєкту Освітньої програми (ОП) з метою її вдосконалення.

Питання, що можуть допомогти в  аналізі ОП:
1) На скільки важливою та актуальною є унікальність ОП?
2) На скільки цілі ОП дозволяють реалізувати її унікальність?
3) Чи відповідають цілі ОП тенденціям розвитку ринку праці та спеціальності?
4) В чому важливість доданих результатів навчання та компетентностей для ринку праці?
5) Які кращі практики могли би підвищити конкурентноздатність програми в порівнянні з вітчизняними та іноземними аналогами?
6) Які зміни щодо обсягу (у кредитах ЄКТС) та змісту навчальних дисциплін (освітніх компонент) необхідно внести?
7) Оцініть послідовність різних видів практичної підготовки ОП (практичні  заняття, лабораторні роботи, навчальні екскурсії, підготовка проєктів тощо) ?
8) Як можна доповнити/змінити зміст чи послідовність практичної підготовки студентів, щоб вона відповідала останнім тенденціям
розвитку сфери професійної діяльності?

Чекаємо на ваші пропозиції та слушні зауваження.

ОБГОВОРЕННЯ