Обговорення освітньої програми «Бізнес-адміністрування» (073 «Менеджмент»)

Шановна академічна спільнота, фахівці з галузі менеджменту та бізнес-адміністрування, студенти!

Представляємо для обговорення проєкт освітньо-професійної програми «Бізнес-адміністрування» (далі – ОПП) першого (бакалаврського) рівня освіти, галузі знань 07 «Управління та адміністрування», спеціальності 073 «Менеджмент», кваліфікації «бакалавр з менеджменту та бізнес-адміністрування».

Просимо ознайомитися з Програмою, надати рекомендації щодо її удосконалення за ключовими питаннями:

1. Чи відповідають цілі та програмні результати навчання ОПП місії та стратегії ПВНЗ «УГІ»?
  2. Наскільки актуальні компетенції та навички, запропоновані у ОПП, сучасним потребам ринку праці?
  3. Чи дозволяє структура та зміст ОПП досягти результатів навчання, визначених стандартом вищої освіти за спеціальністю 073 «Менеджмент» бакалаврського рівня вищої освіти?
  4. Чи є структура ОПП достатньо гнучкою для формування здобувачем вищої освіти індивідуальної освітньої траєкторії, зокрема через вибір навчальних дисциплін?
  5. Чи відображає загальний обсяг освітніх компонентів ОПП, виражений в кредитах, досягнення цілей та практичних результатів навчання, чи є він достатнім?
  6. Чи є достатнім обсяг практичної підготовки студентів для формування hard skills з бізнес-адміністрування?
  7. Чи можливо побачити у ОПП ознаки її унікальності?
  8. Які, на Вашу думку, є можливості подальшого вдосконалення ОПП: її структури, змісту, послідовності та обсягу освітніх компонентів?

Робоча група з розробки ОПП дуже вдячна за ваші пропозиції та побажання щодо удосконалення ОПП за спеціальністю 073 «Менеджмент».

ОБГОВОРЕННЯ