Випускники кафедри педагогіки та психології

Анкета випускника

Шановні випускники! Завдяки ЗСУ, життя в Україні триває і, попри війну та лихоліття Український гуманітарний інститут та його кафедри мають можливість продовжувати  освітній процес.

У червні 2023 р. кафедра педагогіки та психології ПВНЗ «УГІ» здійснила свій перший випуск  фахівців  спеціальності 013 «Початкова освіта».  Дякуючи нашим захисникам, випускники  отримали щасливу нагоду отримати свої дипломи.

Кафедра педагогіки та психології  прагне підтримувати тісні контакти з випускниками та готує у травні 2024 р. з ними зустріч. Ми намагаємось залучати Вас до обговорення освітньої програми, навчальних планів, практик та освітнього процесу в цілому.

Просимо Вас дати відповідь на «Анкету випускників спеціальності  013  «Початкова освіта» ПВНЗ «УГІ»  за посиланням: https://forms.gle/Hj34Mdn1StXBavXFA

З повагою, кафедра педагогіки та психології.

Ігнатенко Олена Олександрівна

Вчитель початкових класів ПЛ “Академія мудрості”

м. Буча

Столяренко Альона Олегівна