Хто виборов перше місце в футбольному турнірі

Футбол – невід’ємна частина студентського життя. Щороку в Українському гуманітарному інституті (УГІ) проходять футбольні турніри. Останній закінчився зовсім нещодавно. Змагання було поділене на 3 частини: 28 січня, 30 січня та 2 лютого.

Усього грало 5 команд. Кожна гра тривала 20 хвилин – 2 тайми по 10 хвилин. Перше місце посіла команда фізичного виховання на чолі з Петром Ніколенком, 2 місце – команда богословів з капітаном Богданом Шумчуком, 3 місце – команда Олександра Веровчука. Найбільшу кількість голів за турнір забив Олексій Мурга. Ворота противників прийняли його 10 голів. За результатами проведеного  турніру звання кращого воротаря отримав Артур Карієв.

«Добре, що турнір пройшов без травм. Всі задоволені. Насправді, подібні турніри створюються не для того, щоб визначити переможця. Вони фізично розвивають студентів, зближують їх. Футбол – гра, що єднає», – прокоментував тренер футбольної команди Богдан Коропатов.

Із ним погодився гравець переможної команди Ілля Вождаєнко, розповівши про роль цієї командної гри його житті: «Футбол – це неймовірні емоції, спосіб вираження себе. Коли я граю, то відчуваю себе живим, справжнім – таким як є. Навіть коли нема сил йти на тренування, немає настрою – я все одно йду. Опісля поповнюються сили, заряд позитиву, покращується настрій і з’являється бажання взагалі щось робити».

Аріна Швець