“Коли мої студенти досягають успіху, я відчуваю величезне задоволення від своєї роботи” – Катерина Козлова

Про свою посаду розповідає кураторка групи ФВ-21 Катерина Козлова

Розкажіть про ваші обовʼязки, як кураторки?

Я допомагаю студентам із питаннями, які виникають. Захищаю студентів, як адвокат. Куратор зобов’язаний здійснювати контроль за дотриманням студентами моральних, етичних норм поведінки. Створює в студентському колективі умови для успішного засвоєння студентами навчальних програм, сприяє розвиткові здібностей студентів, формуванню високих духовно-моральних якостей майбутніх фахівців, захищає інтереси студентів

Як ви оцінюєте свою роботу в інституті?

Як куратор, я відчуваю, що моя праця дуже важлива та корисна для студентів. Я дуже переймаюся їхніми успіхами та здоров’ям, тому намагаюся бути завжди обізнаною щодо стану кожного студента, яким я опікуюся. Проводжу консультації з питань навчання та прийомної кампанії, організовую зустрічі з експертами в різних галузях, та допомагаю студентам вирішувати різні побутові проблеми.

Коли мої студенти досягають успіху, я відчуваю величезне задоволення від своєї роботи. Це мотивує продовжувати робити все можливе, щоб студенти могли досягати своїх цілей. Я також дуже вдячна, що в інституті є досвідчені колеги, які завжди готові допомогти та підтримати у складних ситуаціях.

Загалом, я вважаю, що моє завдання як куратора – створювати сприятливу атмосферу для розвитку студентів. І відчуття задоволення від своєї роботи означає, що мої студенти дійсно отримують те, що потребують від мене та інституту.

Які поради ви могли б надати молодим людям, які воліють стати кураторами?

Напевно, це встановити контакт зі студентом, завоювати довіру, не забувати про допомогу та захист. Хоча це мої обов’язки, але через те, що я люблю своїх студентів я їх буду захищати, допомагати.

Чому ви обрали місцем роботи Український гуманітарний інститут?

Я влаштувалася на посаду куратора в Український гуманітарний інститут, оскільки навчальний заклад орієнтований на розвиток освіти та виховання молоді. Мені дуже подобається. Процес навчання та виховання молоді є дуже важливим для майбутнього нашої країни, і я рада долучитися до цього. Моя посада мене дуже влаштовує. Якщо я можу допомогти студентам, якщо вони почуваються захищеними та отримують знання, то це найкращий результат. Я відчуваю зв’язок зі студентами та допомагаю їм розвиватися.

Питання – Нікіта Кукса