Приймальна комісія +38 073 432 54 33 Секретар ректора +38 097 818 13 37

“Коли ми бачимо результат, то хочеться вкладати ще більше” – Євген Іваненко, президент Студради УГІ

“Коли ми бачимо результат, то хочеться вкладати ще більше” – Євген Іваненко, президент Студради УГІ

Студентська Рада УГІ – це орган студентського самоврядування, який забезпечує комунікацію студентів та викладачів і адміністрації, а також займається позанавчальним життям. Крім того, Студрада представляє УГІ в інших організаціях студентського самоврядування на рівні регіону, а також всієї країни. Про діяльність Студентської Ради ми поспілкуємося з президентом Євгеном Іваненком.

Яку спеціальність ти здобуваєш та чому обрав саме її?

Я навчаюсь на четвертому курсі спеціальності «Практичне богослів’я». Обрав саме цю спеціальність, оскільки відчув покликання від Бога та бажання служити людям.

Чому вирішив стати президентом Студентської ради? 

По-перше, була така можливість. По-друге, я бачив як працює попередня студрада, мені подобалось те, що вони роблять і я вирішив спробувати себе в ролі президента, оскільки був такий шанс. Тим паче студентське життя коротке. Робота в Студраді допоможе мені в моєму майбутньому служінні, оскільки Студрада для мене – це як церква в мініатюрі.

Розкажи про позитивні моменти студентського самоврядування.

Головним плюсом є робота в команді. Я люблю щось організовувати та отримую задоволення від того, що іншим подобається результат моєї діяльності. Також позитивним моментом можна вважати виїзні засідання команди, коли учасники Студради чудово проводять час поза кампусом. А також мій статус та поважливе ставлення до мене. І ще, оскільки я богослов, то участь у студентському самоврядуванні звільняє від суспільно-корисної праці.

А які негативні моменти у студентському самоврядуванні? 

Звичайно, як і в будь-якій справі, в самоврядуванні є негативні моменти. Наприклад, не всім подобається те, що я роблю або не роблю. Є так звані “хейтери”, які не сприймають мене. Я часто працюю більше ніж потрібно, тобто я можу закрити 16 годин відпрацювання, але в місяць  я можу  витратити на студраду більше ніж потрібно, це займає багато часу. Ще один мінус в тому, що це здебільшого є креативна праця, і це дуже виснажує, закінчуються ідеї, плани важко мотивувати себе та команду.

Розкажи про свою команду.

В мене чудова команда, я їх всіх дуже ціную та поважаю. Міністерка культури Анастасія Харченко організовує майже всі проєкти позанавчального спрямування. Наприклад: «Вечір кіно», «Вечір для хлопців» , «Вечір для дівчат» , «День закоханих» , також традиційні заходи: «Кавунник», «Дебют першокурсника», «Випуск». Голова УГІ Олександра Абрамюк працює зі старостами груп  і робить все, щоб покращити навчальний процес в закладі. Голова УАТІ Олександр Шендер, організовує заходи спрямовані на духовне зростання студентів – молодіжки, молитовні вечори, вивчення Біблії, також Олександр є молодіжним керівником у Студентській громаді Адвентистської церкви. Міністр інформації Ната Красновид робить афіші, оголошення, тобто її робота полягає в наданні інформації студентам. Міністр спорту Михайло Іванчук організовує всі спортивні заходи. Всіх їх обрали студенти шляхом голосування. Також в команді є люди, яких обирали вже представники студради: скарбник Валентин Войцицький, секретар – веде документацію, пише протоколи на всіх засіданнях, замісник президента, або міністр зовнішніх зав’язків Максим Стінковий. А ще Студрада може обирати собі помічників зі студентів.

Звідки берете натхнення для втілення ваших ідей та планів у студентському житті? 

Надихає результат. Якщо вдається організувати задуманий проєкт, втілити його в життя, то це мотивує. Також люди, які дякують і яким подобається те, що ми робимо. Дуже приємно та цінно коли є людина, яка підтримує. Завдяки цьому хочеться працювати та вкладати в студентське життя ще більше сил та енергії.  

Питання – Віталіна Нестругіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *