Міський голова Бучі відвідав Український гуманітарний інститут

Анатолій Федорук, мер Бучі, завітав на відкриту бесіду зі студентами, що відбулася 9 вересня під час Ранкової години спілкування. Передусім він висловив свою підтримку УГІ, відзначив співпрацю з містом, виявив свою повагу до закладу і його колективу.

Анатолій Петрович на посаді з 1998 року, коли Буча ще вважалася селищем. Він був переобраний мером чотири рази поспіль. За роки його головування місто посіло друге місце у рейтингу найкращих малих міст України.

На зустріч прийшли студенти різних спеціальностей, курсів а також адміністрація Інституту. У невимушеній обстановці студенти запитали у Анатолія Петровича все, що їх цікавило. Це були питання, що стосувалися суто його особистості, питання благоустрою міста, співпраці з Інститутом.

Відповідаючи на запитання студентів, міський голова повідомив, що у плані розвитку міста передбачено впорядкування доріг у Бучі, облаштування їх тротуарами та велосипедними доріжками. Зокрема, на вулиці Інститутській велосипедні доріжки та тротуари будуть облаштовані вже до кінця нинішнього року. Цю новину студенти вітали оплесками.

«Він так легко і невимушено відповідав на наші запитання, що було цікаво його слухати», — говорить студентка 4 курсу Аліна Сахненко.

«Це було круто! Він стільки розповів. Було цікаво слухати і ставити запитання»,  — додає студентка 1 курсу Тетяна Вірьовка.

Ця зустріч була не останньою. Міський голова наголосив на тому, що буде і надалі відвідувати навчальний заклад. Він вважає, що таке спілкування необхідне для співпраці міської влади Бучі з Українським гуманітарним  інститутом.

Світлана Рибак