На кафедрі дизайну продовжує роботу науково-мистецький гурток

В останні години минулого року, незважаючи на складні обставини навчання, віддаленість, онлайн зв’язок, перебої з електропостачанням, страхи через постійну загрозу бомбардувань, на кафедрі дизайну прийняли рішення продовжити роботу науково-мистецького гуртку «Style-drive».

Заняття розпочали 27 грудня, де були визначені основні вектори та запропоновані здобувачами цікаві науково-мистецькі напрями. За цікавою розмовою з’явилося багато різнобічних ідей, які можна розвивати та втілювати.

Були представлені наступні напрямки:

• Науково-дослідницький (Булатов Валерій Анатолійович)
  • Художній розпис тканин (Чабах Ольга Володимирівна)
  • Основні способи розпису тканин: холодний батик, гарячий батик, вільний розпис
  • Малювання по склу (Чабах Ольга Володимирівна)
  • Види технік малювання по склу: багатоколірні твори мистецтва, моноколірні (Чабах Ольга Володимирівна)
  • Види графічних технік (Гребінник Юлія Леонідівна)
  • Надані техніки: відмивання аквареллю, ліногравюра
  • Живопис (Кірдіна Олена Миколаївна)
  • Жанри: натюрморт, пейзаж
  • Комп’ютерне дизайн-проєктування (Варченко Юрій Едуардович, Гребінник Юлія Леонідівна).
  • Запропоновані програми: «Photoshop», «InDesign»
  • Художні виставки (Булатов Валерій Анатолійович, Гребінник Юлія Леонідівна).

Приємне спілкування у невимушеній обстановці створило атмосферу домашнього затишку.

Запрошуємо долучитись до гуртка усіх, хто має бажання навчитись бачити навколишнє серцем.