На кафедрі журналістики пройшов онлайн воркшоп

26 січня пройшов онлайн воркшоп для журналістів Українського гуманітарного інституту. На ньому були присутні викладачі, студенти, адміністрація інституту та запрошені гості. Темою воркшопу стала «Предметна спеціалізація в освітній програмі студентів-журналістів».

«Предметна спеціалізація – це можливість кожному студенту, який навчається на журналістиці визначитися зі своїми власними інтересами, які в подальшому стануть їх професійними можливостями. Тобто студент може прослухати презентації різних викладачів із різних спеціалізацій і визначити, чим він хотів би займатися. А на старших курсах студенти можуть поглибитися у вибрану спеціалізацію, набратися досвіду, знань. Можуть записуватися на додаткові предмети з цього напрямку. Це запроваджується для того, щоб студент міг бути професіоналом у своїй справі, адже бути професіоналом у всьому практично неможливо. Таким чином ми вважаємо, що випускників кафедри журналістики ми зробимо більш конкурентоспроможними», – сказала ректорка Українського гуманітарного інституту Людмила Штанько.

Ціллю воркшопу було виробити спільне розуміння концепції предметної спеціалізації та її модулів. Тобто поглиблення у тему чи проблему та її знання. Для журналістів це важливо, адже саме вони висвітлюють ці теми у своїх матеріалах.

На цьому воркшопі обговорили, як покращити якість навчання та які обов’язкові дисципліни варто додати до навчальної програми. Викладачі розповідали про нові предмети, що на ньому будуть вивчати та його важливість. А студенти ділилися своїми очікуваннями щодо нових предметів. Деякі з цих предметів уже почали читати студентам.

Мар’яна Сидорочкіна