Приймальна комісія +38 073 432 54 33 Секретар ректора +38 097 818 13 37

На конференції філологів говорили про англійську англійською

Задля покращення рівня іноземних мов у студентів кафедрою германської філології була проведена інформуюча конференція, на якій виступили 7 досвідчених спікерів з різних куточків України.

На мовну конференцію, що відбулася 22 лютого в Українському гуманітарному інституту, були запрошені студенти 1-4 курсів філологічних факультетів, а також і усі бажаючі отримати новий досвід у сфері англійської та німецької мов.

Організатором конференції виступила кафедра романо-германської філології та порівняльно-історичного й типологічного мовознавства, зокрема її завідувач Анна Поліна.

Захід розпочався з привітання ректора інституту Людмили Штанько та проректора з науково-педагогічної роботи Фелікса Понятовського і був поділений на 2 частини, в кожній з яких виступало по 2-3 спікери.  Перша половина конференції була проведена для 2 та 3 курсів студентів філологічного відділення, а друга частина була присвячена саме 1 та 4 курсам.

Робота конференції полягала у з’ясуванні таких питань: “Швидке та надійне вивчення іноземної мови”, “Мовні системи та комунікації”, “Вивчення іноземної мови музичними засобами”, “Проблема інтерференції іноземних мов”, “Покращення власних знань і набуття досвіду”.

Окрім спікерів, виступали також і викладачі УГІ, зокрема Марина Гладка, Лариса Євдокімова та інші.

Вражало те, що більшість учнів першого курсу намагалося ставити спікеру питання і дискувати з ним саме англійською мовою. Особливо активним виявився волонтер інституту, Сільвер Він, який розмовляв зі спікерами лише англійською. Це вразило як аудиторію, так і самих доповідачів, а також мотивувало інших глибше вивчати іноземні мови та вдосконалювати свої навички володіння ними.

Звісно, не обійшлося і без чашечки чаю та солодкого печива, якими могли поласувати усі учасники даної події і продовжити спілкування в невимушеній атмосфері.

«Доповідь спікерів змусила мене задуматись над такими питаннями, як от: що означає бути вчителем, як до цього прийти і чому це важливо», – поділилася Гаяна Резніченко, студентка групи ГФ-ІІІ.

Анна Балігар

Фото: Євгеній Лященко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *