На лінгво-таборі діти розважалися та вивчали іноземні мови

З 2 по 11 червня на базі Українського гуманітарного інституту пройшов дитячий літній англо-німецькомовний табір «UGIFT». Табір відбувся вже вшосте. Цей проект був ініційований ще в 2014 році Асоціацією випускників УГІ.

Цьогоріч в таборі відпочили 77 дітей Ірпеня, Бучі, Києва, Чернігова, Одеси та Бердянська. Табір мав назву «Yourcraft – Твоє ремесло». Натхненням послужила відома гра Minecraft. Як пояснили організатори, граючи в цю гру, ми можемо будувати свій власний світ, а в реальному житті ми можемо будувати своє життя разом з Богом.

Розмовної практики діти набували завдяки трьом носіям англійської мови та викладачам  кафедри романо-германської філології, випускникам та студентам УГІ, а також вчителям ліцею «Академія мудрості». Щоб поглибити знання, учасники табору мали 2 уроки на день англійської мови та 1 – німецької.

З англійської мови пріоритетним був розвиток комунікативних навичок із використанням базової граматики і тематичних слів і словосполучень; з німецької мови – набуття основ лексики та розвиток елементарних вмінь у практиці спілкування.

А щоб перебування у таборі перетворилося на відпочинок організатори підготували для дітей багато різних розваг. Так, кожен мав можливість створити свій Minecraft на веб-програмуванні. Різноманітні майстер-класи, спортивні розваги, квести – все це додавало хорошого настрою всім учасникам. Найбільше позитивних емоцій діти отримали, беручи участь в смузі перешкод, зіп-лайні та холі фесті.

Крім цього, діти змогли відвідати семінар про сортування сміття, після чого більшість з них захотіли втілити це в своє життя.

“Було нелегко, але з Божою допомогою і спільними зусиллями ми провели цей табір, і він справді пройшов на дуже високому рівні. І діти, і батьки залишилися задоволеними, командою ми також спрацювалися, тож готові проводити ще не один такий табір!” – поділилася враженнями координатор UGIFT Анжеліка Ювженко.