На науковій конференції студенти говорили про еко-дизайн та ставлення до протестантів

Під час ХІІ Міжнародної студентської науково-практичної конференції, що відбулась в Українському гуманітарному інституті 25 квітня, студенти обговорили питання в сфері економіки, філософії, філології, менеджменту та масової комунікації.

Розпочалась наукова конференція пленарним засіданям, під час якого були підняті найактуальніші теми. Володимир Клімук розповів про нарцисизм та особливості мотивації такої людини, Дар’я Франків поділилась останніми тенденціями еко-дизайну в сучасній моді, Інна Хохлюк говорила про роль коучингу в навчанні студентів, а Давид Добринін та Раміл Худавердієв розказали про проведене дослідження щодо ставлення жителів м. Буча до протестантів. Підняті теми зацікавили аудиторію, студенти задавали спікерам багато запитань.

Після пленарного засідання відбулась робота по секціям за такими напрямками: Християнські та філософські аспекти осмислення минулого та сучасності; Суспільно-політичні та культорологічні аспекти трансформаційних процесів в Україні; Сучасні проблеми германської філології; Питання теорії та практики фінансового менеджменту; Антикризовий менеджмент міжнародного, національного та регіонального рівнів; Цінності сучасного суспільства і масова комунікація; Інформаційні системи і технології: моделювання та прогнозування управлінських процесів; Актуальні проблеми здорового способу життя на сучасному етапі.

В рамках наукової конференції відбувся також круглий стіл “Студентський проект в академічному процесі”, який підбив підсумки першого конкурсу студентських проектів УГІ. Учасники конкурсу розповідали про проведену роботу та створені проекти, а також ділилися планами на майбутнє.

По завершенні конференції найкращі спікери були нагороджені почесними грамотами.

Аліна Сахненко

Фото: Суламіта Демчина