На турнірі з бадмінтону працівники позмагались між собою

6 травня працівники Українського гуманітарного інституту взяли участь у турнірі з бадмінтону. Переможцем змагань стала ректор Людмила Штанько.

Турнір об’єднав викладачів, завідувачів кафедр, адміністрацію в одній грі. Працівники навчального закладу грали між собою та попарно, змагаючись за звання найкращого спортсмена УГІ.

В підсумку, переможне 1 місце серед жінок здобула ректор Людмила Штанько, 2 місце виборола Віторія Дех, 3 місце отримала Світлана Рибак. Серед чоловіків 1 місце присудили Феліксу Понятовському, 2 місце отримав Андрій Стешиць.

“Вважаю бандмінтон кращою грою для працівників офісів: активний рух всього тіла, активно розминаються плечі (які постійно болять при сидінні за комп’ютером) та тренування для очей (бадмінтон вважається таким видом спорту, який найкраще впливає на очі). Була б моя воля, я би наказом по Інституту відправила всіх викладачів та офісних працівників грати в бадмінтон”, – заявила ректор.