На день відкритих дверей приїхала рекордна кількість абітурієнтів

Український гуманітарний інститут вкотре відкрив свої двері для абітурієнтів. 24 березня одинадцятикласники мали можливість відвідати день відкритих дверей у форматі пробного ЗНО. Цього року зібралася рекордна кількість учасників Дня відкритих дверей.

Адміністрація та студенти зустрічали абітурієнтів і запрошували їх пройти реєстрацію. «Мені дуже сподобалося, як нас зустріли, до нас підійшла ректор, разом ми знайшли людину, яка нас провела і навіть сумку допомогли донести до гуртожитку», – ділиться враженнями мама однієї із абітурієнток. Після реєстрації гостей запрошували до актової зали, де було відкриття. Зала заповнялася абітурієнтами, їх батьками, студентами та викладачами інституту. Людей було так багато, що знайти вільне місце було вкрай важко.

Захід почався із виступу гурту «Hand Bells». Потім зі словом привітання виступали ректор УГІ Людмила Штанько та ректор УАТІ Вячеслав Корчук, а також проректор із виховної роботи Сергій Шевчук. Також провели шоу «Супер інтуїція» із Анжелікою Ювженко. Крім цього Український гуманітарний інститут проводив розіграші до початку Дня відкритих дверей і під час заходу, у якому брали участь усі бажаючі.

А потім абітурієнти могли випробувати свої можливості у пробному ЗНО. Паралельно до цього адміністрація інституту і завідувачі кафедр розповідали батькам про роботу інституту, про роботу кафедр, навчання, харчування, проживання і інші питання батьків. Також була проведена екскурсія по території закладу освіти.

Як абітурієнти, так і батьки були задоволені цим заходом. «Спочатку я думала, що тут рівень такий собі, середній, але я побачила територію, зрозуміла рівень освіти і мені тут дуже сподобалося і бажання навчатися в УГІ стало ще більше», – говорить абітурієнтка Карина.

Мар’яна Сидорочкіна