На Дні практики майбутні журналісти ділилися досвідом

Вже четвертий рік поспіль кафедра журналістики проводить День практики. Цього року захід припав на 28 листопада. Що ж це таке — День практики журналіста? Це захід, на якому студенти старших курсів розповідають першокурсникам про проходження своєї практики, дають корисні поради. В гості приходять представники різних видів ЗМІ, які також розповідають про наше можливе майбутнє в їх суспільстві, іноді, запрошують до себе на практику.

Цьогоріч захід відкрила ректорка Українського гуманітарного інституту Людмила Штанько, яка висловила своє задоволення діями студентів та їх вмотивованістю і побажала і надалі залишатися ж активними, не зупинятися у розвитку і допомагати першокурсникам.

Наступною виступила завідувачка кафедри журналістики Ірина Гриненко, яка розповіла про заклад освіти і кафедру.

Традиційно виступили першокурсники, які показали, як вони уявляють свою майбутню роботу. А решта студентів поділилися своїм досвідом проходження практики і дали поради, як і де практикуватися.

Цього разу серед гостей були Артем Стельмашов, Олександр Образцов, Олександр Глебец, які ділилися своїми знаннями та порадами, після чого студенти мали змогу задати власні питання.

Тепер естафету приймають і першокурсники, в наступному році вони будуть не тільки слухати поради, а й самі їх давати.

«Можу тільки подякувати студентам за їхню активність, за їх організаторську роботу, за те що вони постаралися і проявили свою ініціативність і креативність, внаслідок чого вийшов такий прекрасний захід.

Також вдячний гостям, які знайшли час, щоб приїхати і поспілкуватися зі студентами, дати їм корисні поради і забезпечити їх базою практики», – говорить Богдан Синчак, викладач кафедри журналістики.

Марія Прокопчук