На семінарі вчилися як допомагати при душевних травмах

На території Українського гуманітарного інституту пройшов курс «Зцілення душевних ран», на якому студенти-богослови заочної форми навчання дізналися, як допомогти людям, які стикнулися з різноманітними труднощами.

По завершенню курсу 30 студентів 19 березня отримали сертифікати 1-го ступеня, які дають богословам можливість допомагати тим, хто цього потребує.

«Я думаю, що це дуже цікавий за своєю методикою проект. Ми навчаємо як знайти підхід до людини, а також як працювати з людьми в групі. Це не просто консультаційний проект, це групова робота з людьми, які пережили різні травми та переживання. Методом роботи в групі ми відкриваємо один одному свої серця, внаслідок чого вони зцілюються», – поділилася координатор програми в Україні Вікторія Райчинець.

Вікторія Півень