Найактивніші студенти отримали подарунки від Студради

Новорічні свята минули, але Студентська рада вирішила зробити приємні подаруночки активним студентам. Для цього було розпочато Giveaway “WinterBoxSR”. Його метою було трішки ощасливити студентів.

Кожного дня хтось із членів Студради давав завдання, усього їх було 10. Завдання були різноманітні, наприклад: приділити час собі; почитати книгу та рекомендувати її іншим за допомогою сторіс; виставити в stories смішне фото на території інституту; провести чайну церемонію разом з другом та інші.

Підтвердженням виконання завдання була stories в Instagram з відмітками #WinterBoxSR та Студради.

У кожного, хто виконував всі завдання була можливість виграти особливий зимовий бокс, але його наповнення було таємницею.

Між учасниками були розіграні 2 подарунки і вручені на ранковій годині спілкування. Переможцями виявились Анастасія Щербюк та Софія Яловега.

«Особисто мені сподобався челендж. Деякі завдання у ньому були корисними, пізнавальними, приємними, а деякі, якщо чесно, здавалися не дуже легкими. Я дуже рада, що взяла участь, і надіюся, що ще будуть схожі челенджі. Я надзвичайно приємно здивована, дуже крутий подарунок, очікувала, що він буде класний, але що настільки буде ваааууу, то не очікувала»,- поділилася враженнями Анастасія Щербюк.

Наталія Красновид