Один день із життя студентки спеціальності “Психологія”

Сьогодні ми розглянемо звичайний день студентки спеціальності “Психологія” Анастасії. Це дозволить нам зрозуміти, як студенти утримують баланс між навчанням, роботою та особистим життям, і як у своєму напруженому щоденному розкладі вони знаходять можливості для розвитку та зростання.

Ранок:

Настя прокидається в різний час, залежно від її графіку та потреб. Вона може вставати о 5:40 або о 7:40. Але ідеальний час для неї це 4:40, тому, що так можна встигнути зробити всі справи ще до того, як «УГІ прокидається».

Дівчина наголошує, що найкращий день починається з вечора, тому вона намагається лягати до 23:00, щоб вранці почати якісний ранок з Богом.

Після пробудження дівчина застеляє ліжко, вмивається, одягається та йде на зустріч з Ісусом. «В моєму розкладі цей час називається Morning with God» — каже дівчина.

Зі слів Насті бувають і складні дні, коли після пробудження потрібно відразу бігти по справах і немає часу на духовне підкріплення, але вона знає, що Бог завжди поруч з нею та готовий її підтримати.

Після ранкових справ дівчина обов’язково приділяє 10-20 хвилин на виконання фізичних вправ.

Обід:

Зазвичай більшість часу у розкладі Насті займає служіння, навчання та робота. Дівчина комбінує навчання з роботою, але завжди зберігає баланс, щоб нічого не відволікало її від основної мети — отримання освіти. Зараз практика займає цілий день, тому часто їй доводиться пропускати обід.

Вечір:

Вечір для Анастасії — час для розваг та спілкування з друзями. Після «Обідо-вечері», як називає її дівчина, Настя щопонеділка, середи та п’ятниці відвідує репетиції студентського хору. Потім проводить час із друзями на території інституту, насолоджуючись розмовами та активним відпочинком. Зазвичай, це прогулянка по території інституту чи катання на велосипеді з подругою.

Після наша героїня закінчує свої справи та лягає спати. Хоча іноді, зізнається Настя, вона засинає з книгою або ноутбуком в ліжку, так і не закінчивши те, що хотіла зробити.

У вільний час їй дуже подобається служіння і співпраця з людьми, щоб разом досягати спільних цілей та робити щось неймовірне і корисне. Також, Анастасія полюбляє проводити час із друзями під час обіду. В УГІ дівчині подобається як заклад організовує відвідування дітей, підтримує різноманітні ініціативи і надає можливість брати участь у фестивалях та волонтерських заходах.

Ольга Лащук