Під час кураторських зустрічей дизайнери діляться переживаннями та надихаються

Студенти кафедри дизайну мають особливій час для спілкування та вирішення різних проблем під час кураторської зустрічі. Ці зустрічі проходять в неформальній обстановці, коли кожен може поділитися своїми відчуттям, баченням тих проблем, які їх турбують. Досвідчені фахівці-куратори готові реагувати на різні небажані фактори, щоб допомогти в рішенні тих чи інших проблем. Під час кураторських зустрічей розглядаються різни теми, які турбують молодь.

Прощення. Під час цієї зустрічі студенти подивилися відео за участю Еверетт Уортінгтон: «Ідея виникнення марафону прощення».

Після перегляду відео студенти брали активну участь в розборі теми. Завдяки такому спілкуванню багато студентів «розкривалися», ділилися своїми враженнями, почуттями, спогадами. На жаль, їм уже довелося пережити такі важкі періоди як локдаун, війна, еміграція.

Напевно, це нагальна тема, яку доведеться продовжувати досліджувати протягом усього життя.

Тривога. Емоційний стан під час війни. На цій кураторській зустрічі відбувся перегляд відеоролика за участю Юрія Бондаренка «Рожеві Окуляри» (Емоційний стан під час війни). А також «Як позбутися тривожного стану» – поради психоаналітикині Ганни Кушнерук.

Робота із здобувачами була організована на основі індивідуального підходу до кожного та з урахуванням їхніх інтересів, побуту, стану здоров’я.

Ця тема стала актуальною та нагальною. Страх, надія, ненависть, любов, співчуття, невизначеність… хороші й погані емоції сплелися воєдино і воюють зараз у наших серцях. Лікар Юрій Бондаренко дав кілька порад як залишити ясний розум у період війни. Куратори також змогли порадити молоді прості вправи, які на практиці допоможуть зрозуміти вплив позитивного та негативного мислення на якість життя. За допомогою Біблії показати і пояснити, що Бог очікує від нас.

Також були зустрічі «за чашкою чаю», де відзначали такі свята, як дні народження, перемога в конкурсах, дебютах.

Ці зустрічі наповнені духом єдиної сім’ї, які надихають молодь на подальше наповнене ентузіазмом навчання.

Головне вірити в себе, допомогу Бога, уявити чітко ціль і тоді все здійсниться!