Під час святкування 20-річчя був проведений благодійний концерт

Під час святкування двадцятиріччя інституту, 23 листопада, було проведено благодійний концерт. Колишня студентка кафедри журналістики, Інелла Огнєва, мала потребу в коштах для лікування. Вона залишила навчання у другому семестрі першого курсу. Дівчина мала проблеми зі шлунком, звичайна їжа просто не засвоювалася. Чому виникла ця хвороба і як її лікувати лікарі не знають і просто знизують плечима.

Інелла – це дівчина, яка дає тепло кожному не тільки через спілкування із нею, а й через свої вірші. Її поезія переповнена любов’ю теплом. Ми вже колись розповідали про цю талановиту дівчину. Прочитати можна тут.

Вона видала декілька своїх книжок і навіть зараз, коли у неї слабке здоров’я, не перестає писати. Через свою скромність Інелла не просила гроші, але її друзі, знайомі та читачі почали поширювати інформацію про те, що їй потрібне лікування, а для цього потрібні кошти.

Український гуманітарний інститут також співчуває Інеллі Огнєвій, тому було організовано благодійний концерт. Проректор інституту розповів про Інеллу та її хворобу, був прочитаний її вірш, а потім зібрані кошти. У цей вечір було пожертвувано 27 тисяч 567 грн 10 доларів, 75 євро, 1600 рублів та 5 білоруських рублів. Вони будуть найближчим часом передані сім’ї дівчинки.

«Наскільки б мені не було погано фізично, ця ноша навіть близько не стоїть з тою безмежною благодаттю і щастям знати, що в світі стільки прекрасних людей, бути серед них, нести своє тепло і вірити, що скоро зможу воздати кожному з вас!», – пише дівчина в останньому пості на своїй сторінці в Instagram.

Маємо надію, що Інелла Огнєва зможе видужати і повернутися в УГІ у якості студентки.

Мар’яна Сидорочкіна