Приймальна комісія +38 (073) 432 54 33 vstup@ugi.edu.ua
Cекретар ректора +38 (097) 818 13 37 office@ugi.edu.ua

Пошук
Підписано договір про співробітництво між УГІ та ТОВ МК “Столиця +”


У важливий момент для розвитку освіти та спорту в Україні ТОВ МК “Столиця +” та Приватний вищий навчальний заклад “Український гуманітарний інститут” підписали договір про стратегічне співробітництво. Цей важливий крок став можливим завдяки ініціативі Директора ТОВ МК “Столиця +” Сергія Чмелова та в.о. ректора Українського гуманітарного інституту Людмили Штанько. На церемонії підписання договору також був присутній Ігор Малинський, голова Відділення Національного олімпійського комітету України у Київській області.


Одним із ключових аспектів угоди є співпраця з професорсько-викладацьким складом Кафедри фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання, а також здобувачами спеціальності “Фізична культура і спорт”. Це надасть можливість студентам УГІ отримувати якісну практичну освіту в сфері фізичної терапії, що наразі основною сферою діяльності клініки “Столиця +”. Також клініка займається виготовлення протезів для військових та цивільних.


“Ми віримо, що співпраця між ТОВ МК “Столиця +” та Українським гуманітарним інститутом стане важливим кроком у розвитку фізичної культури і спорту в Україні. Спільні зусилля допоможуть створити ефективні програми навчання та підготовки, сприяючи розвитку майбутніх лідерів у цій галузі”, – зазначив Сергій Чмелов, директор ТОВ МК “Столиця +”.
Людмила Штанько, в.о. ректора Українського гуманітарного інституту, додає: “Наш інститут завжди прагнув до високих стандартів якості освіти. Співпраця з ТОВ МК “Столиця +” відкриє нові можливості для наших студентів у сфері спорту та фізичної активності”.


Обидві сторони впевнені, що спільна робота приведе до високих результатів та сприятиме підготовці кваліфікованих спеціалістів у галузі фізичної культури та спорту. А підписаний договір стане лише початком на шляху до успішної співпраці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *