Працівники УГІ побували на Всеукраїнському конкурсі телевізійних спортивних програм

Вже ХV, ювілейний, Всеукраїнський конкурс телевізійних спортивних програм «Світ спорту» пройшов 16 листопада в Університеті державної фіскальної служби України (м. Ірпінь, Київська обл.). За традицією, змагання приурочили і провели до Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку.

Конкурс проводить Національний олімпійський комітет і тільки для журналісти, діяльність яких тісно пов’язана із спортом. Конкурс пропагандує основні Олімпійські цінності: досконалість, дружбу, повагу. Ініціатором і засновником змагань є олімпійський чемпіон, герой України та президент НОК України Сергій Бубка. Відкриваючи конкурс, спортсмен наголосив на тому, що це добра справа для нашої молоді. А політик Микола Томенко зауважив, що це важлива складова популяризації ідей здорового способу життя, незважаючи на низку зацікавленість комерційних каналів.

Цьогоріч конкурс розширився і учасники змагалися у 9-ох номінаціях, а саме: «Найкраще висвітлення спортивного життя регіону», «Найкраще розкриття ідей олімпізму», «Спорт для всіх», «Надія українського спорту», «Найкраще коротке мотиваційне відео», «Особистість у спорті», «Найкраща авторська робота», «Найкраща режисерська робота» та «Найкраща операторська робота. Участь у конкурсі взяли 25 творчих колективів та окремих авторів з 15 регіонів України.

Нагородження відвідали ректорка Українського гуманітарного інституту Людмила Штанько та завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання, професор Валерій Терещенко, адже УГІ займає активну позицію щодо популяризації здорового способу життя серед студентської молоді.