Представники УГІ виступили на міжнародній конференції

На V Межнародній науково-практичній конференції, яка проходить в Києві з 18 по 21 жовтня, побували представники Українського гуманітарного інституту. Міжконфесійна конференція на тему: “Світоглядні основи і наукові докази розумного замислу в генезисі життя і Всесвіту” відбувається за підтримки Інституту генезису життя і Всесвіту, Міжнародного центру християнського лідерства, Християнського науково-апологетичного центру, Міжнародного благодійного фонду “Варнава”, університету Ріджент (США) та інших релігійних, наукових та благодійних організацій.

Ректор інституту Людмила Штанько звернулася із привітальним словом на пленарному засіданні, в якому висловила надію на співпрацю з науковцями, які мають християнський світогляд. Проректор з науково-педагогічної роботи Фелікс Понятовський та заступник завідувача кафедри філософії та релігієзнавства Ярослав Ношин були ведучими однієї з секцій.

За словами Людмили Штанько, були проведені перемовини із Західноукраїнським Центром Креаціонізму щодо спільних проектів, які успішно завершилися.

Під час конференції був також представлений Український гуманітарний інститут, як вищий навчальний заклад, що пропагує християнські цінності.