Cекретар ректора +38 (097) 818 13 37 office@ugi.edu.ua
Приймальна комісія +38 (073) 432 54 33 vstup@ugi.edu.ua

Про підготовку вчителів фізичної культури говорили на конференції в УГІ

Кафедра фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання організувала Всеукраїнську науково-практичну конференцію “Підготовка майбутніх учителів фізичної культури та тренерів у
заклади загальної середньої освіти, спортивні клуби та ДЮСШ”. У конференції взяли участь понад півсотні учасників з України та Польші.

На конференції обговорювали важливість співпраці між освітніми закладами та спортивними клубами у створенні ефективних програм та стратегій під час змішаної форми навчання та тренувальної діяльності. Це є важливим етапом для забезпечення повноцінного фізичного розвитку та виховання молодого покоління в умовах воєнного стану в Україні.

Учасники конференції висвітлили питання адаптації навчальних програм до особливостей воєнного стану, а також шляхи підтримки фізичного та психологічного здоров’я учнів і спортсменів. Зокрема, обговорювали роль позааудиторних занять і різноманітних заходів, які відбуваються на території навчального закладу та поза його межами.

Всеукраїнська науково-практична конференція стала місцем обміну ідеями та досвідом між здобувачами закладів вищої освіти, вченими, педагогами та тренерами, що працюють в умовах воєнного стану. Важливо враховувати, що підготовка майбутніх учителів фізичної культури та тренерів у цих умовах є ключовою для забезпечення стійкого розвитку освіти та спорту в Україні.