Психіатр зі Швейцаріі Самуель Пфайфер розповість про інтернет-залежність

28 квітня о 10:00 в Українському гуманітарному інституті відбудеться семінар на тему інтернет-залежності. Спікер, відомий психіатр і психолог зі Швейцарії Самуель Пфайфер говоритиме те, наскільки інтернет змінив глобальний інформаційний світ.

Під час лекції підніматимуться питання залежності від інтернету, що руйнує сім’ї та кар’єри, а також питання християнських цінностей. Самуель Пфайфер розповість про вплив інтернету і запропонує підходи до детоксикації.

Організаторами стануть Український гуманітарний інститут і Християнський дослідний центр «Реаліс».

Самуель Пфайфер – професор психотерапії і психіатрії Вищої школи Табор в Марбурзі, автор і видавець серії міждисциплінарних семінарів «Психіатрія і душепастирство», він опублікував більш ніж 20 наукових робіт в міжнародних медичних журналах. Матеріали його виступів, доповідей, навчальні посібники для середніх і вищих медичних і теологічних навчальних закладів, академічні книги і науково-популярні буклети публікуються на його загальнодоступному сайті www.seminare-ps.net/ipad/index.php.