Приймальна комісія +38 (073) 432 54 33 vstup@ugi.edu.ua
Cекретар ректора +38 (097) 818 13 37 office@ugi.edu.ua

Пошук
“Засоби зміни світу” – книга для журналістів
Новини

“Засоби масової комунікації: засоби зміни світу” – це книга, яку варто прочитати кожному журналісту, який бажає розвиватися в професії. Автори Девід Швейцер та Елізабет Уодхам проводять читачів через історію розвитку ЗМІ та вплив, який вони мають на світову політику, культуру та економіку.

Книга є дуже детальним оглядом того, як ЗМІ впливають на людей, та як різні ЗМІ можуть мати різний вплив на світ. Наприклад, автори досліджують, як різні форми ЗМІ, такі як інтернет-медіа, соціальні мережі, телебачення та радіо та газети, можуть мати вплив на громадську думку та поведінку.

Книга також багата прикладами реальних випадків, які допомагають читачам зрозуміти, як ЗМІ можуть використовуватися для відображення реальності, або ж для створення певного образу чи перекручення фактів. Автори наводять багато прикладів того, як ЗМІ можуть бути зловживані для досягнення певних політичної, економічної та особистих мети.

“Засоби масової комунікації: засоби зміни світу” є посібником для дослідження впливу ЗМІ на суспільство. Це книга, яка нагадує про важливість того, щоб бути свідомими та критичними до інформації, яку ми отримуємо від ЗМІ. Ця книга має стати настільною для кожного журналіста та сприятиме підвищенню рівня професійної підготовки в цій галузі.

Нікіта Кукса 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *