Різдвяний концерт, або подяка Богу за рік

18 грудня студенти прославляли Бога своїми талантами на Різдвяному концерті. З перших хвилин зал наповнився урочистим співом хору. А далі, за настрій залу відповідали прекрасні ведучі: Діана Мілько та Мачіха Андрій. Дуети, тріо, ансамблі, музичні гурти – всі старанно готувались протягом кількох місяців до цього відповідального вечора.

З трепетом і хвилюванням солісти і музиканти виходили один за одним на сцену перед заповненим залом, щоб ще раз подякувати Богу за прожитий рік і віддати Йому хвалу та славу. Найяскравішим номером цього вечора став дебютний виступ хору з камерним оркестром, після якого всі служителі церкви вийшли на сцену, щоб провести молитву благословіння для всіх присутніх.

Крім виступів ведучі підготували цікаві конкурси, щоб трохи розважити зал.

Потім зі словами привітання до студентів та всіх присутніх звернувся пастор церкви Михайло Скрипкар та ректор Українського адвентистського теологічного інституту Ігор Корещук.

Наша церква часто проводить благодійні збори для нужденних, тож і сьогоднішній вечір був не тільки для задоволення, але для того, щоб допомогти іншим. Зібрані кошти будуть відправлені людям, які перехворіли Covid-19 у важкій формі, і потребують фінансової підтримки. Всього за вечір було зібрано понад 10 тисяч гривень, але онлайн-збір ще триватиме.

Валерія Голоскевич