“Розвивайся тут і зараз” – Андрій Остапчук

На ранкову годину спілкування в УГІ завітав відомий український ютубер, підприємець, відеоблогер, володар срібної кнопки YouTube – Андрій Остапчук. Із 2017 року він будував ком’юніті молодих підприємців Young Business Club. На зустрічі Андрій розповів студентам про своє дитинство та шлях до успіху.

Учасники отримали багато рекомендації, щоб досягти успіху. По-перше, треба знайомитися з людьми – мінімум сто знайомств на рік. По-друге, треба спробувати не менше десяти напрямків роботи, щоб точно розуміти, чим хочеш займатися. Не подобається робота – змінити і не боятися, бо живемо один раз. Крім того, не треба забувати про свій стан. Щоб досягти успіху, потрібно мати фізичні та моральні сили для цього. «Ми люди і нам треба бензин щоб рухатися. Мій «бензин» – це спортзал і біг”, – поділився Андрій.

На питання чому ви відкрили свою справу, Андрій Остапчук відповів, що це єдиний спосіб бути вільним в нашій країні.

Студенти, які відвідали зустріч, відгукуються позитивно. Говорять, що це спілкування було для них дуже корисним. “Ця зустріч мені дуже сподобалась, є над чим задуматись, спікер вклав в цю зустріч багато мотивації для студентів”, – сказала студентка Віталіна Нестругіна. “Зустріч була  надихаючою, найбільше сподобалися запитання експерту в кінці, на його відповіді аудиторія реагувала смайликами та оваціями”, – поділилась враженнями Софія Курко.

Єлизавета Тищенко