Що потрібно знати про президента Студентської Ради?

У цьому навчальному році Олександра Пренка було обрано на посаду президента Студентської Ради. Що входить в його обов’язки та як працює Студрада, ви дізнаєтеся, прочитавши інтерв’ю.

Олександре, розкажіть, будь ласка, за що ви відповідаєте та де закінчуються ваші повноваження?

Як ви знаєте, у нас в Студентській Раді діють багато міністерств, працю яких я повинен контролювати. Ще на мою долю випала взаємодія з адміністрацією інституту. Також я намагаюся досягти єдності з керівництвом міста в питанні встановлення автобусної зупинки неподалік нашого кампусу та займаюся носінням води дівчаткам, як і було обіцяно в моїй передвиборчій кампанії.

Чому саме президент?

Для мене це служіння, я відчуваю в цьому розвиток. Я знаю, що можу принести користь наступним поколінням студентів через свою посаду. Хоча необов’язково бути президентом, щоб зробити УАЦВО краще…

Що найскладніше?

Ви здивуєтесь, але складніше за все починати проєкти вчасно.

Як ви вважаєте, які якості повинен мати хороший президент?

Однозначно, духовність повинна бути на першому місці. Також не завадить спокій, терпіння, навики комунікації, позитивне мислення, вміння адаптуватися та бути смиренним. Іноді буває складно поєднувати навчання та Студентську Раду, але і цьому з часом навчаєшся. Потрібно вміти делегувати обов’язки та довіряти своїй команді.

Чи були якісь очікування? Та якою була зустріч з реальністю?

Ну, я думав, що все буде добре. Я сподівався, що хвиля коронавірусу вже минула. Команда написала план на рік, залишилось лише дотримуватися його і все, але ця проблема знов постала перед нами… Карантин обмежує Студентську Раду в багатьох проєктах. Тому ми навчилися щось адаптувати, а щось, на жаль, доводиться відміняти.

Що надихає вас не опускати руки?

Я люблю УАЦВО та перспектива зробити його ще краще надихає мене працювати далі.

Як ви готувалися до виборів?

Я закривав борги по навчанню, багато розмірковував та, звичайно, молився.

Що ви могли б порадити своєму майбутньому наступнику?

Я би порадив застосовувати цей текст в своєму житті та житті команди:

Завжди радійте!

Безперестанку моліться!

Подяку складайте за все, бо така Божа воля про вас у Христі Ісусі.

Духа не вгашайте!

Не гордуйте пророцтвами!

Усе досліджуючи, тримайтеся доброго!

Стережіться лихого в усякому вигляді!

(1-ше послання до Солунян 5:16-22)

Ольга Пелах