Що потрібно зробити в перший рік навчання – Ілія Лукін

На 3 курсі Українського адвентистського теологічного інституту (УАТІ), який ділить територію з УГІ, навчається на богослова Ілія Лукін. Він також є членом Студентської ради, а саме Головою УАТІ.

Чому ти обрав Український адвентистський теологічний інститут?

Обрав УАТІ, бо в Україні це єдиний навчальний заклад для підготовки пасторів Адвентисьскої церкви.

Чим був зумовлений вибір спеціальності ?

Я спочатку вступив до Державного університету «Одеська політехніка». Навчаючись на 2 курсі, я отримав духовний досвід, після якого я зрозумів, що найголовніше в житті – далеко не гроші.

Як тебе обрали на посаду голови УАТІ ?

Я подав заявку на участь у виборах і мене обрали. Іншої схеми, як чесно перемогти у виборах, немає.

Чи подобається тобі бути членом студентської ради? Часто викликають суперечності з членами СР з приводу вирішення певних питань?

У Студраді я вже вдруге. Якби перший не сподобався, на другий термін би не пішов. Суперечності як і в будь-якому колективі виникають, але якщо у всіх правильний мотив перебування в СР, ці суперечки вирішуються швидко і мирно.

Що входить у твої обов’язки?

Співпраця з адміністрацією, проведення та організація духовних заходів. Наприклад, місіонерство, вечори біля вогнища, прославлення або з духовним наповненням, молодіжні зустрічі, ранкові богослужіння по середах.

Яка твоя мрія?

Мрія – бути тим, через кого Бог рятує людей.

Твоє ідеальне місце для відпочинку в УГІ ?

Ідеальне місце для відпочинку – ліжко у своїй кімнаті.

Що порадиш зробити першокурсникам у перший рік навчання?

У перший рік потрібно зрозуміти, чи займаєтесь ви тим, що потрібно, прийняти хрещення, якщо цього ще не зробили і спізнитися в гуртожиток.

Що найбільше приваблює в УГІ?

Приваблює, що тут є велика церква, багато молодих людей. Тут кожен має можливість розвитку своїх талантів, а також є безкоштовна тренажерна зала.

Анастасія Дяченко