Що робити з невизначеністюю, дізнавалися журналісти

В Українському гуманітарному інституті 9 лютого відбувся міжвузівський семінар на тему: «Невизначеність у журналістській діяльності та що з цим робити». Модераторами були професор кафедри журналістики Максим Балаклицький та доцент Ольга Полумисна. Також були присутні викладачі з ХНУ ім. Каразіна та КНУ ім. Шевченка.

Через карантинні обмеження та для безпеки і здоров’я студентів семінар проводився в онлайн режимі за допомогою платформи ZOOM.

Студенти мали можлиість подискутувати із викладачами і поставити свої запитання. Так, палкі дискусії викликали питання заробітньої плати, перспектив у журналістиці, покликання та інші проблеми, над якими студенти можуть подумати та визначатись за допомогою цього семінару. Також звучали питання “чи можна здобути славу за допомогою журналістики», «як ви гадаєте, чи потрібно взагалі мати вищу освіту для діяльності в сфері журналістики?». Найцікавіше, на мою думку, було питання для роздумів: «Конкурентність між ютуб блогером та журналістом».

Юліанна Мельник