Що робить людину такою, яка вона є і де шукати сенс життя?

Студентська рада освітнього закладу організувала зустріч із психологинею Оленою Козак-Лічман. Проєкт «Серця» проходив у онлайн режимі на платформі Zoom в 21 вересня. Також, для тих, хто не встиг чи пропустив, є можливість переглянути запис на YouTube-каналі інституту.

Основною темою зустрічі були питання, пов’язані із формуванням особистості. Кожен міг завчасно поставити питання через Google form, яка була доступна до початку заходу або запитати під час спілкування особисто.

«Зі ставлення людини до інших можна побачити як людина ставиться сама до себе», – наголосила психологиня.

Ця зустріч була особлива тим, що пані Олена саме християнська психологиня. Адже християнських психологів не так багато, оскільки секулярна психологія ігнорує вплив духовних речей на внутрішній світ людини.

«Гостею стала Олена Козак. Вона дипломована психологиня з досвідом у сфері психології 16 років та досвідом особистого консультування 10 років. Відгуки студентів, які поділилися враженнями, стовідсотково позитивні. Важлива інформація була подана у цікавому та доступному форматі. Від імені студентського самоврядування дякуємо нашій спікерці за час та віддачу, також усім, хто долучився до проекту», – поділилася враженнями Агнеса Щерба, організаторка заходу.

Багатьох студентів цікавили питання на кшталт «Як знайти шлях у житті?», «Як правильно виражати негативні емоції?», «Як зрозуміти, що цей хлопець/дівчина мені підходить?» та «Як духовність допомагає знайти сенс життя?». Спікерка надавала чіткі та зрозумілі для всіх відповіді (які можна почути, переглянувши запис зустрічі за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=_3C_GBIrY7I).

Олександр Дар’єнко