Сім студентів-дизайнерів здобули перемогу на міжнародному конкурсі

Не зважаючи на важкі вимоги, з якими зіткнулася наша країна, що пов’язані з воєнною окупацією росії, не зважаючи на складні умови онлайн навчання, Український гуманітарний інститут продовжує давати студентам знання. Проходячи скрізь низку перешкод, які чинить ворог, б’ючи ракетами та дронами по інфраструктурі та енергосистемі нашої країни, наш заклад не тільки продовжує надавати компетенції здобувачам вищої освіти, але активно використовує будь-які ресурси, щоб підтримати студентів, підбадьорити, направити на хвилю оптимізму.

Так, у листопаді студенти кафедри дизайну змогли взяти участь у Міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки та веб-дизайну «CrtDiCo», який проходив з 15 листопада по 15 грудня. Організаторами міжнародного конкурсу стали наступні країни: Державний університет Bridgewater (США); Академія Яна Длугаша (Польша); Університет Молтепе (Туреччина); Вільний університет Тбілісі (Грузія); Ужгородський національний університет; Сумський державний університет імені А.С. Макаренко.

Цікаво, що не зважаючи складні умови навчання, декілька здобувачів кафедри дизайну з ентузіазмом відгукнулись на пропозицію участі. Керівництво кафедри організовало заходи з підготовки до конкурсу, призначило керівників, з допомогою яких почалась творча робота до конкурсу із комп’ютерної графіки та веб-дизайну.

У такому стані війни, коли фізично, а часом і емоційно складно прийняти рішення про подальше навчання, а тем більше про участь у мистецьких конкурсах, студенти кафедри дизайну все ж прийняли таке рішення, яке стало викликом  агресору, який губить нашу землю. Яке окреслило нашу позицію: бути вільними громадянами України, бути активними та наполегливими в різних сферах життєдіяльності нашої країни. Це рішення є також показником незламності нашої волі у прагненні до повного звільнення України від окупаційної навали. Цей настрій був передані у графічно-мистецьких роботах наших студентів.

Спільний труд студентів та призначених керівників, благословенний Богом приніс рясний плід радощів. Із дев’яти конкурсантів від кафедри дизайну, які взяли участь у Міжнародному конкурсі, нагороди отримали семеро, які зайняли призові місця.