“Слон, що наступив на вухо — це міф” — Валентина Куриляк

Студенти кафедри журналістики зустрілися з творчою особистістю, музиканткою Валентиною Куриляк. Онлайн зустріч відбулася 16 березня з ініціативи завідуючої кафедрою Галини Кушнір. Валентина розповіла як вона поєднує роботу, служіння та материнство. А також відповіла на запитання від студентів, що стосувалися її особистого життя та професійного шляху.

Із  дитинства дівчина мріяла про власну школу, де б могла служити дітям своїм талантом, навчаючи їх музиці.

«Для мене – це любов. Я горю своєю професією. Вранці, коли ще спить дитина, я можу зв’язатися зі своїми учнями. Коли ж із дитятком треба прогулятись, я також знаходжу момент перевірити домашнє завдання», – розповіла музикантка.

Валентина є авторкою багатьох композицій та пісень. До цього вона прийшла завдяки любові до співу. Ще дитиною дівчинка прогулювалася горами на своїй батьківщині, там вона завжди співала, і коли не пам’ятаючи слів фаворитної пісні, самостійно вигадувала слова. Тому зараз вже доросла, Валентина розвивається у цій сфері.

Завдяки своєму таланту викладачка за короткий проміжок часу може навчити грати на фортепіано будь-кого, хто має бажання.   Також Валентина розвіяла міф про слона, що наступив на вухо, тобто про відсутність музичного слуху. Будь-хто, охочий займатися цим мистецтвом, цілком реально може навчитися.

«Важливо пам’ятати про цінність часу, та не використовувати його даремно. Ловіть моменти та розвивайтесь», – такою порадою поділилася Валентина Куриляк.

Софія Курко