Ставлю на те, що мій може все: гра закоханих

Через три дні після Дня всіх закоханих, 17 лютого, студентська рада Українського гуманітарного інституту провела батл пар. Закохані, які грали в «Мій зможе», могли перевірити свою любов. Участь у грі брали п’ять пар: Валентин Штанько та Марія Михайлюк, Петро Ніколенко й Олена Рибачук, Ярослав Дишкантюк та Надія Симоненко, Дмитро Бас і Лія Пилипенко, Віктор Стародубцев та Лідія Зубчук. Останні з яких отримали головний приз.

Долю сильної статі вирішували їхні обраниці. Дівчата наосліп, не дивлячись в очі партнерів, ставили ставки. Вони були засновані на здогадках. Чим краще пара знала одне одного, тим легше було передбачити хід подій для парубків.

Гра складалася з 4 раундів, в кожному з яких були різні завдання. Так, потрібно було набивати футбольний м’яч, стояти в планці, віджиматися, відкривати консервні банки, затримувати дихання, говорити компліменти і відповідати на питання одне про одного. Найбільш важким конкурсом було поїдання гострого перцю.

«Багато конкурсів взяв з оригінальної програми «Мій зможе». Вона дуже стара. Я думав, що найбільш важко буде віджиматися, набивати м’яч, а також конкурс із перцем. Був переконаний, що він добром не закінчиться, тому що перед конкурсом спробував один перець», – коментує ведучий гри Ілля Лукін.

Думку ведучого підтвердив переможець гри Віктор: «Найважчим було віджиматися, тому що я вже задихався від перців. Було надто гостро. Після «гострого» конкурсу я випив три склянки молока, проте вони не подіяли».

На перемогу пара була налаштована від початку. Лідія увесь час не боялась ризикувати, адже вірила у свого кавалера. Цю впевненість чудово проілюструвала ставка на те, що Віктор з’їсть шість перців за кілька хвилин. «Я знала, що він любить гостре, проте було страшно. Я дуже за нього хвилювалась, утім він сильний», – доповнює співучасниця гри.

Чи потрібно доводити своє кохання, вирішувати вам. Але якщо ваша відповідь ствердна, то нехай ваші спроби виявити це почуття вийдуть далеко за межі гри.

Аріна Швець