Студенти провели для бучанських школярів лекції проти насильства

Студенти Українського гуманітарного інституту командою Upstream UGI взяли участь у проведенні для  учнів з восьмого по одинадцятий клас п’яти шкіл і гімназії шкіл міста Бучі всесвітньої акції “16 днів проти насильства”.

Дана акція проводиться студентами не вперше. Вже декілька років студенти активно долучаються до неї, і з нетерпінням чекають на її проведення, адже на цій акції вони проводять лекції щодо спричинення і запобігання різних видів насильства.

Найбільше звертали увагу школярів на фізичне, сексуальне та психічне (емоційне) насильство.

Більше двохсот учнів відвідали лекції молодих студентів-спікерів. Для залучення самих школярів програма лекцій була побудована наступним чином: учні розбивалися по командам незалежно від віку та статі, спікером обирався один лідер, який в кінці, після 25-ти хвилинної лекції мав вийти на сцену і зробити короткий висновок для інших команд по своєму виду насильства. Щоб ще більше зацікавити учнів студенти проводили й конкурси. Школярі активно брали участь, ніхто не соромився висловити свою точку зору, учні виходили на сцену і перед своїми однолітками робили висновки з даної акції. І діти і вчителі з радістю слухали студентів.

Анна Ярмош, учениця дев’ятого класу Бучанської спеціалізованої школи №5 прокоментувала програму: “Мені дуже сподобалась акція, яку ви провели у нашій школі. Все було дуже цікаво, і вважаю, що такі заходи треба проводити частіше, бо, дійсно, учням таке подобається. Дуже гарні були ведучі, дякую їм.”

Євгеній Лященко

Фото — Михайло Берник