Студенти розповіли бучанцям про християнську освіту

Під час святкування Дня міста (16-17 вересня) під керівництвом проректора з соціально-виховної роботи Андрія Колодія студенти Українського адвентистського центру вищої освіти провели рекламну кампанію в місцевому парку. Групи по 3-4 людини роздавали рекламні запрошення та флаєри, в яких була інформація щодо навчання в УГІ та УАТІ. Студенти були одягнені в мантії випускників, щоб привернути увагу відпочиваючих до акції.

Всім, хто зацікавився, студенти розповідали про навчальний заклад, його місію, спеціальності та особливості. “Приємно, що є люди, які знають про наш навчальний заклад з позитивної сторони. Також приємно, що деякі цікавляться християнським навчанням”, – розповідає Віталій Табарча, богослов 3 курсу, який брав участь в акції.