Студенти УГІ взяли участь у благодійній акції

15 січня біля центральної ялинки міста Буча була проведена благодійна акція «Записки доброти», організатором якої стала Благодійна організація «Фонд громади міста Буча» у партнерстві з Українським гуманітарним інститутом. Ідея акції полягала у тому, щоб повісити на дерева теплі шарфи з приємними побажаннями, і тим самим допомогти тим, кому вони потрібні.
Група студентів Інституту в процесі акції провела дитячу програму. Розпочався захід з привітань ведучих та короткого діалогу про таку моральну цінність як доброта. Після цього перед аудиторією виступив журналіст і поет Сергій Рожновський, який охоче поділився своїми творчими доробками, а саме віршами «Нехай горить свята свіча» та «Хустинка».
«Сьогоднішня акція – це шматочок доброти, тому прошу і вас долучитися до неї і творити добро, не очікуючи нічого у відповідь», – завершив свою промову поет, а також привітав усіх присутніх із Новим роком.
Програма включала в себе різні цікаві конкурси та ігри, що стало найочікуванішою для дітей частиною. При цьому найбільшою втіхою для них стала гра «Рукавичка» та «Намотай скоріше», а також призи і подарунки.
Після головної частини гостей програми очікував приємний сюрприз – солодкий стіл та можливість зігрітися, випивши гарячого трав’яного чаю.
Варто відмітити, що подібні заходи проводяться в Бучі не вперше, і за словами мешканки міста Ольги Линюк, усі чекають їх як свята.
«Ми також задоволені тим, як все відбулося, – поділилась з нами одна з організаторів акції, Лариса Георгінова, – адже до акції були залучені як студенти, так і жителі самого міста. Задоволена, що ми мали змогу допомогти людям у цей холодний період року, і тим самим поділитися з ними частинкою тепла», – сказала вона.
Ініціатором акції стала мешканка Бучі Ганна Коваль, яка з сином змушена була переселитися зі Словянська, і організатори її підтримали. Акція відбувалася за погодження Бучанської міської ради, за сприяння місцевого відділу культури і спорту, а також за підтримки піцерії “Romantica Pizza” і магазину «Доступна книга».

Анна Балігар