Студенти-журналісти засвоїли досвід міжнародного хакатону у Львові

Студенти кафедри журналістики Анатолій Дайнаускас та Богдан Нестеренко познайомились із інноваційною формою командної роботи – хакатоном, відвідавши в березні міжнародний хакатон «Lviv mobile 2017», спонсором якого була естонська компанія «Development Cooperation» за підтримки українських організацій  «N-iX» і «Garage48».

За словами Анатолія Дайнаускаса, головною метою львівського хакатону була розробка додатків для мобільних платформ. В заході взяли участь 160 спеціалістів, в тому числі з Канади, Аргентини, Литви та Естонії.

Наші студенти були вражені атмосферою хакатону: інтелектуальним спілкуванням англійською, дружньою роботою міжнародних команд, окремим приміщенням для відпочинку та харчування, де всі умови були надані за європейським стандартом та високою якістю.

Майбутні журналісти змогли долучитися до міжнародного хакатону завдяки тому, що взяли участь в конкурсі студентських проектів і розробили власний проект «Перший хакатон в УГІ».

Побачивши на власні очі, як організований хакатон високого рівня, де ІТ-спеціалісти добровільно за короткий строк вирішують творчі та технологічні задачі, Анатолій Дайнаускас і Богдан Нестеренко застосують отриманий досвід в студентському середовищі. Команда УГІ планує провести свій хакатон в квітні.

Анатолій Вічний