Студентки-дизайнерки перемогли у міжнародному конкурсі «CreDiCo»

Другий рік поспіль студенти Кафедри дизайну беруть участь у Міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки та вебдизайну «CreDiCo», мета якого надати молоді майданчик для показу авторських розробок у галузях комп’ютерної графіки, комп’ютерної анімації та вебдизайну. Організаторами є Бриджвотерський державний університет (США), Університет Яна Длугоша (Польща), Університет Малтепе (Туреччина), Вільний університет Тбілісі (Грузія), Ужгородський Національний університет (Україна). Учасники розподіляються відповідно до трьох вікових груп:

• школярі 14-17 років;
  • студенти закладів професійно-технічної освіти;
  • студенти закладів вищої освіти.

Роботи конкурсантів розподіляють на чотири групи: компʼютерна графіка, комп’ютерна анімація, веб дизайн та візуальне програмування.

Цьогоріч обрали тему: “Я дружу з Плутоном і не тільки”. За словами організаторів: “Тема не обмежується космічними мотивами і відкриває можливості для власної творчості. Учасники можуть унаочнювати будь-що: від особистих вражень та емоцій до абстрактних концепцій, можуть представляти взаємодію людини з навколишнім світом та соціумом. Тема не обмежує авторів та може бути втілена в різних стилях і формах, дозволяючи учасникам виразити свою унікальність та бачення світу”.

Учасницями від Українського гуманітарного інституту стали Богдана Рудницька та Анжела Василенко.

Під керівництвом в.о. завідувача Кафедри дизайну Валерія Булатова студентки підготували конкурсні роботи у номінаціях “Візуальне програмування” та “Векторна графіка”.

“Студенти другий рік беруть участь у цьому конкурсі тому, що це стосується їхнього навчального процесу. Вони вивчають комп’ютерні програми, щоб застосувати їх у графічному дизайні. Це престижний конкурс, бо до участі залучаються сотні конкурсантів із різних навчальний закладів”, – говорить пан Валерій.

Богдана Рудницька створила розважальний додаток, а Анжела Василенко підготувала патріотичний мотиваційний плакат “Разом Плутона переможемо”.

Робота Богдани Рудницької
Робота Анжели Василенко

В результаті робота Богдани посіла перше місце, а Анжела виборола третє місце.

Вітаємо студенток із перемогою та бажаємо подальших успіхів!

Інна Сокольська – редакторка сайту УГІ