Cекретар ректора +38 (097) 818 13 37 office@ugi.edu.ua
Приймальна комісія +38 (073) 432 54 33 vstup@ugi.edu.ua

Без категорії

11 лютого Студентська рада Українського гуманітарного інституту організувала зустріч для студентів, які хочуть балотуватися до її складу.

Багато студентів хочуть потрапити у студраду і працювати для студентства. Але мало хто знає, у чому ж полягає робота кожного члена студради, що потрібно робити і яке підводні каміння очікує кожного, хто вирішить поєднати своє життя з цим видом діяльності. Тож цього року була організована зустріч у форматі круглого столу для всіх, хто мав питання.

«Ми з радістю готові відповісти на всі питання і трішки пояснити, як працювати у студраді», – говорить Олена Скрипкар, віце-президент Студентської ради.

Така зустріч була проведена вперше. На неї прийшло 35 студентів, хтось із них, можливо, стане наступним міністром, головою чи президентом Студентської ради.

Мар’яна Сидорочкіна