Студентський хор виступив на Молитовному сніданку

21 грудня студентський хор із керівницею Даною Доманською виступили в Університеті фіскальної служби України (м. Ірпінь) в рамках Молитовного сніданку.

«Поїздка – це завжди не перевершені відчуття. Адже перш за все це прославлення Господа, можливість познайомитись, обмінятись досвідом», – ділиться враженнями диригентка Дана Доманська. Виступаючі їхали із чудовим настроєм, адже випав сніг і була справжня зимова казка. Проте потім це стало для них випробуванням. Через затори на дорогах автомобіль їхав дуже повільно і хор запізнився на виступ.

Хористам потрібно було налаштувати апаратуру, розспіватися та провести репетицію, але вони запізнювалися більш ніж на 40 хвилин. Та з Божою допомогою все пройшло чудово і у перерві хористи встигли підготуватися та розспіватися.

«Хоровий спів має особливий вплив на серця слухачів», – говорить Андрій Шевчук, президент освітнього комплексу.

Мар’яна Сидорочкіна