Студенти-дизайнери ознайомилися з проєктом плаваючого міста

4 листопада відбулася зустріч студентів кафедри дизайну Українського гуманітарного інституту зі стейкхолдером, компанією Mallow Island, яка впроваджує в життя проєкт плаваючого розумного міста, що відповідає майже всім цілям сталого розвитку.

Головний архітектор проєкту Владислав Хейко ділився своїм напрацюванням у проєкті MallowIsland з викладачами, студентами, колегами – фахівцями будівельної, архітектурної та інженерної галузі. До зустрічі долучилися науковці і практики з Івано-Франківська (ІФНУНГ), Харкова (ХНУБА), Полтави (ПНТУ), Одеси (ОДАБА), архітектори-практики, хіммотологи і екологи київських вишів, головні архітектори міст Буча, Біла Церква. Всього в заході взяли участь близько 60 осіб. Проєкт дійсно об’єднує навколо себе всіх, хто поділяє благородну місію: створити найкращі місця для життя на воді по усьому світу.

Жвава дискусія тривала півтори години і наші студенти активно висловлювали свої думки, ставили професійні питання, ділилися пропозиціями. Обговорення сприяло генерації додаткових концепцій і практичних ідей щодо інженерних складових проєкту, дизайну приміщень, формування бренду й фірмового стилю компанії. До участі в розробці брендбуку компанії запросили студентів 2 і 3 курсів спеціальності «Дизайн». Розробка елементів фірмового стилю проєкту може стати гарним доповненням до тематики курсового і дипломного проєктування.

Оцінкою актуальності і результатів заходу стало запрошення на екскурсію на виробництво SPERS для ознайомлення з реалізацією проєкту.

Октябрина Чемакіна