Студенти побували у турецькому Університеті Сельчук

Делегація студентів Українського гуманітарного інституту на чолі з Валентиною Куриляк, проректоркою з наукової роботи, відвідала Університет Сельчук в місті Конья, Туреччина.

1 грудня студенти спеціальностей “Журналістика”, “Економіка” та “Дизайн” побували в Університеті Сельчук і познайомилися з його студентами та викладачами. Адміністрація навчального закладу привітно зустріла гостей та організувала екскурсію.

Та головною причиною візиту було попереднє обговорення можливості співпраці Українського гуманітарного інституту з Університетом Сельчук. Були обговорені такі питання як:

·      отримання студентами подвійних дипломів;

·      практика на базі вищого навчального закладу в Туреччині;

·      обмін студентськими радами.

Така співпраця є вигідною для обох навчальних закладів, адже як і українські студенти мають бажання отримати досвід навчання за кордоном, так і турецька молодь хотіла б навчатися у нашій країні.

Анастасія Кеда