Студенти спеціальності “Дизайн” взяли участь у Міжнародній конференції

«Актуальні проблеми соціальних та економічних процесів в умовах трансформації українського суспільства» обговорили на ХVІІІ Міжнародній науково-практичній конференції. Захід спільно провели Український гуманітарний інститут, Таврійський християнський інститут, Український адвентистський теологічний інститут та Wyższa szkoła teologiczna i humanistyczna. Було представлено шість секцій, зокрема «Графічний дизайн». Брали участь студенти спеціальності “Дизайн” усіх курсів УГІ.

Міжнародна конференція відбувалася в онлайн форматі. Учасники представили свої дослідження у вигляді презентацій. Після доповідей у кожній секції були визначені роботи, що посіли призові місця. Для номінантів, які вибороли перше місце, була передбачена грошова премія, для другого і третього місця — почесні дипломи, для решти учасників — сертифікати. Перше місце з кафедри дизайну посіла Віра Чепка (група ДЗ-21), другеАнжела Василенко (ДЗ-21), третє – Даріна Пузік (ДЗ-22).