Приймальна комісія +38 (073) 432 54 33 vstup@ugi.edu.ua
Cекретар ректора +38 (097) 818 13 37 office@ugi.edu.ua

Search
Студенти спеціальності “Фізична культура і спорт” співпрацюють із “Благодійним фондом “Клан” 

Студенти чотирьох курсів кафедри Фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання 10 лютого зустрілися із Сергієм Скоропадським, президентом Благодійної організації “Благодійний фонд “Клан” та громадської організації “Спортивний клуб “Клан”.  

На онлайн зустрічі обговорили майбутню співпрацю випускників денної та заочної форм навчання зі згаданими організаціями. Розглянули пропозицію створити для студентів на базі спортивного клубу “Клан” майданчик для проходження ознайомчої, польової та тренерської практики з обраного виду фітнесу. Студентів зацікавила така можливість, адже мережа фітнес клубів “Клан” має відповідні умови для якісної практики. База практики пропонує практикантам житло, приміщення та необхідний інвентар для роботи.  

Зі свого боку, засновники мережі фітнес клубів зацікавлені у залученні молодих фахівців – випускників спеціальності “Фізична культура і спорт”. Фітнес клуби розвиваються, розширюються, а тому мають необхідність у збільшенні колективу.  

“Ми здійснюємо співробітництво на основі християнських принципів та колегіальності, взаємної відкритості, достовірності наданої інформації, рівноправності та узгодженості дій”, — говорять представники обох сторін.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *