Cекретар ректора +38 (097) 818 13 37 office@ugi.edu.ua
Приймальна комісія +38 (073) 432 54 33 vstup@ugi.edu.ua

Студенти УГІ бігли, щоб привернути увагу до проблеми насильства

Альона Шураєва та Владислав Врона, студенти Українського гуманітарного інституту, спеціальності “Фізична культура і спорт”, взяли участь у символічному забігу, що став частиною міжнародної акції “16 днів проти насильства”. Забіг відбувся 26 листопада в Ірпені.

Метою було привернути увагу суспільства до проблеми насильства та підтримати всіх, хто стає жертвою цього явища. Для Альони та Владислава цей захід став не лише викликом, а й можливістю внести свій власний вклад у підтримку мирного життя та безпеки.

Долаючи маршрут вулицями Ірпеня, студенти не лише взяли участь у фізично виснажливому забігу, але і надали гарний приклад активної громадянської позиції. Їхні старання підкреслюють, що студенти, окрім навчання, також відчувають відповідальність за події в суспільстві та прагнуть зробити свій внесок у покращення умов життя та взаємин між людьми.

Альона Шураєва поділилася враженнями: “Цей захід – це не просто спортивна подія. Для мене це можливість об’єднатися для підняття свідомості щодо проблеми насильства. Спорт може стати могутнім інструментом для змін, і ми прагнемо використовувати його потенціал на повну силу”.

Владислав Врона також додав: “Ми віримо, що кожен крок, який ми робимо разом, приведе до позитивних змін. Сьогодні ми біжимо заради тих, хто не може самостійно вистояти проти насильства, і заради світу, в якому кожна людина відчуває себе безпечною”.

Цей забіг став не лише фізичним випробуванням, але й спільною дією, яка покликана нагадати нам про необхідність об’єднання у боротьбі за гідне та безпечне життя для кожної людини. Альона Шураєва та Владислав Врона продовжують бути прикладом для інших студентів та молоді, доводячи, що спорт може бути не тільки джерелом фізичного здоров’я, але й важливим інструментом для побудови мирного та гармонійного суспільства.